Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku do herního pc

Dobrý den měl bych malý dotaz skládam si herní pc a už se rozhoduju jen mezi grafikou chtěl bych mít v pc co nejlepší vím že nejlepší je asi gtx 1080TI ale je dcl drahá a proto se chci zeptat jak velký rozdíl ve výkonu je mezi grafikou GTX 1080TI a mezi normální GTX1080 ,,,,nebo co vubec znamená to TI díky za odpovědi.,,,,já se vtom moc nevyznám.

sestavu skládam podle kámoše který si ji nechal sestavit na czc akorát jedinej problém je ten že jeho gtx 1080 ti stála nějak 25 k a mě se tolik za grafiku dávat nechce jelikož si ani nevydělávám tak je dcl težkě na tak drahou grafiku našetřit :).....mě by jen zajímalo jak velkej rozdíl je i například oproti gtx 1070ti a gtx 1080....ale určo kouknu na tu stránku díky .. ;),ale už na něco podobného jsem koukal na czc včem se liší ale já ani nevím co určuje u grafiky výkon ve hře prostě me zajímá o kolik fps budu mít víc když budu mít místo gtx 1080 gtx 1080ti. ;)

chápu ....ale já jediné co bych chtěl vědět je to aby mi někdo kdo rozumí komponentům do pc tak aby mi vysvětlil jak moc je znát rozdíl ve výkonu na hrách mezi gtx 1080 ti a normální gtx 1080 jako jestli se třeba vubec vyplatí kupovat gtx 1080ti jestli třeba ta gtx 1080 nemá skoro stejnej výkon ve hrách jako ta gtx 1080ti doufám že mi aspon trochu rozumíš cenu za sestavu tu neřeš zajímá mě prostě jen ten pokles a nárust výkonu to je vše :)