Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie a prenos obrazu z Notebooku na 3x LCD TV

Dobry den. Mam taky mensi problem s pripojenim 3 LCD TV na Notebook. Ma to fugovat tak, ze na vsetkych 3 TV sa bude premietat obraz ,ktory je na NB. V podstate by som potreboval poradit, este pred kupou tychto TV, ze ake riesenie bude najvhodnejsie. Pozeral som nejake displayporty , ale potreboval by som aspon na 3 HDMI a take som nenasiel. Jeden servisak mi napisal, ze musim mat vykonnu graficku kartu, aby to islo. Potrebujem proste poradit , ako to najlepsie cele prepojit. Vdaka za odpoved.

Vdaka. Toto som asi presne potreboval. Pozeral som tieto dva, ktore su dostupne, len nerozumiem, co znamena u tohoto Gamebirdu gembird-4-portovy-hdmi-splitter-dsp-4ph4-02-56196012 , dosah signal 10m. Znamena to , ze HDMI kable by nemali byt dlhsie ako 10m? A este som pozeral tento marmitek-split-614-uhd-2-0-e-89073367 . Obrazovky budu tento Samsung samsung-smart-led-tv-50-ue50mu6172-86175697 . Dakujem za odpoved, moc mi to pomohlo :-)