Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno K této síti se nelze připojit

Dobrý den,
mám problém s připojením mého PC (win 10) k wifi. Mám v dosahu 2 sousedy, k jejichž wifinám mám heslo, první pomalá jede stále a bez problému, druhá rychlejší se mi vypíná,
přičemž po restartování modemu jede někdy týden, někdy 2 dny. Pak se objeví hláška ZABEZPEČENO, když se chci znovu připojit, probíhá připojování, které skončí
hláškou. "K této síti se nelze připojit". Ale přes mobil se k wifi normálně připojím. Tak kde je problém? U mě nebo u sousedčina modemu?

V signálu určitě problém není- u pomalejší wifi mám 4z5, u rychlejší(která je potřeba párkrát do měsíce restartovat) 5z5ti. Napadly mě ovladače, které mám z 2013 pro
tušímže w8.1, novější pro mou verzi tpLinku nevyšly. Ale to se příčí tomu, že ta "pomalejší" jede takřka bez problémů...
Mám PC, které je stále na jednom místě...
Přesto dík za pokus o radu, sorry že jsem v popisu problému neuvedl veškeré detaily (ohledně síly signálu apod.)
H.

VYŘEŠENO. Koupil jsem novější TP Link (na ten starší se nedaly sehnat aktuální ovladače- byl už dost starý, přesto těch 35-50Mb download = 3,5-5Mb dříve zvládaly). Nyní 3. den bez problémů, snad to vydrží. Starý TP-Link TL-WN722N se opět sám odpojil= nešel net, vložil jsem nový TP-Link Archer T4UH AC1200, sám se nainstaloval a wifi naskočila bez nutnosti restartu modemu, bez kterého by se starý tplink nechytil.
P.S." Připojovat stolní PC přes wifi není normální, drát je drát" Takovou blbost jsem dlouho nečetl. Proč se tedy prodávají externí Wi-Fi karty, když integrované má každý notebook? Ale připouštím že drát je ideální volba, ale jak jsem psal- jedu na sousedový wifi, vrtat příčky/okna nepřipadá v úvahu.