Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje víc kláves najednou

Pravděpodobně se to stalo po instalaci jedné hry, jejím spuštění (notebook ji neutáhl) a následné odinstalaci, ale někdy v poslední době se mi na notebooku zkrátka zprasila klávesnice tím stylem, že nejdou (tuším) zmáčknout víc jak 3 klávesy najednou.

Notebook je starší (léta páně 2010), ty klávesy ještě ba něm donedávna fungovaly, jak měly.

Zapnuté filtrování kláves nemám.

Nikdo neví? Já google mám, ale tam mi to nachází jen odpovědi buď filtrování kláves a nebo to, že u některých klávesnic to tak prostě je.
Můj případ je jiný v tom, že to donedávna fungovalo normálně a pak se to změnilo... :/ Nemůžou to být ovladače třeba?