Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI výpadky

Chtěl bych poprosit o radu. Na mém stolním počítači se potýkám s neustálými výpadky signálu WIFI, 5 minut internet jede bez problémů a 2 minuty nejede, apod. (je to nahodilé). Mám kabelovku s WIFI routerem. Zkoušel jsem různé routery, u všech jsem aktualizoval firmware, zkoušel jsem vyměnit WIFI příjímač v PC, problém se neustále opakuje. Ostatní zařízení v bytě (telefon, tablet, notebooky, konzole, apod.) fungují přes wifi bez problémů. Problematický počítač mám zhruba 4 roky, Windows 10, zkoušel jsem reinstall windows, všechny ovladače aktuální. Pokud z WIFI routeru zapojím do PC kabel, problém jako mávnutím proutku zmizí a připojení je bez problémů. Technicky ale potřebuji připojení bez kabeláže, proto bych to rád vyřešil. Nenapadá prosím někoho, čím by to mohlo být? Rušení signálu můžu také vyloučit.

Externí USB adaptér jsem zkoušel, byla by to ideální možnost, dokonce jsem zkusil různé značky, ale dělá to pořád. A kabel nechci, mám pracovnu na místě, kam je problém navést kabeláž, proto chci wifi.

Vtip je v tom, ze rusenie nemozes vylucit. Signal si mozes rusit aj sam nevhodnym umiestnenim AP/routra a/alebo pocitaca. To s tym signalom je taka fajn kuleha. On sa odraza od stien a zarusi router alebo aj pocitac. ako velmi je to zarusene sa bohuzial neda nicim vidiet a 5 palickovym indikatorom signalu uz teda vobec nie.