Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedá sa nainštalovať GOOGLE CHROME

Dobrý deň, mám problém s inštaláciou prehliadača Google Chrome na notebook (Windows 10). Prvýkrát som nainštalovala Chrome bez problémov, medzičasom som ho však odinštalovala a teraz keď som ho chcela znova inštalovať už to nešlo. Skúšala som ho inštalovať z viacerých zdrojov, ale vždy ako sa inštalačný súbor uložil a mala sa začať inštalácia mi vyskočilo na plochu okno že: HUPS, INŠTALÁCIA ZLYHALA. KÓD CHYBY ... A toto sa deje stále. Čítala som na internete, že toto sa bežne stáva, ale vôbec neviem čo s tým? Prosím poraďte mi, pretože Google Chrome teraz naozaj potrebujem!

Ďakujem vám všetkým za snahu pomôcť mi! :) stačilo iba reštartovať notebook a už som Chrome nainštalovala bez problémov, vôbec ma ale nenapadlo, že treba len reštartovať ntb! Myslela som, že to bude nejaký väščí problém. Každopádne už Chrome šlape ako má a ide!