Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet

Keď mám DSL internet a tiež DSL internet od iného poskytovateľa služieb internetu. A kúpim si PC kde budú 2 LAN porty a max. rýchlosť odosielania dát je u oboch 1Mbit/s a keď obe zdroje internetu pripojím k PC tak sa mi súbory budú odosielať max. rýchlosťou 2Mbit/s??

Pokial mas len jednu telefonnu linku, tak nemozes mat dvoch poskytovatelov.
Bud je linka pripojena na DSLAM jedneho providera, alebo na DSLAM druheho providera.

Ale aj keby si mal dve telefonne linky a dvoch providerov, tak su to dve nezavisle pripojenie a konektivita sa neda scitat.