Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Corel Draw 8

Mám na CD dnes už bezesporu postarší verzi balíku Corel Draw 8, kterou jsem bez potíží používal na PC pod Windows XP. V souvislosti s ukončením podpory XPéček jsem přešel na OS Windows 7 a tady mi Corel Draw 8 sice jde nainstalovat, ale nepracuje. Je nějaký způsob, jak ho "rozhýbat"?
Děkuji za všechny rady

Velice múúdro píšeš, pod OS Visa a vyššie verzie Windows si s CorelDrawcom 8 až po 12, ani neprdneš. Jedine s verziami Corelu pod X.

Ale kompatibilita úložiska svojich výtvorov medzi Corelmi zostala neporušená. Sem-tam ti rozhodí fonty odskočí grafika z dpi, ale dá sa v pohode napraviť.

Ak máš úložisko plné falošných, nádherne "guľatých" úradných pečiatok, štátnych znakov, štátnych rozhodnutí, vysvedčení, VŠ indexov, máš čo naprávať.