Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows hledání

Jde ve vyhledávání nějak zapnout napovídání programů? Například když chci zapnout regedit, tak musím zmáčknout Win a pak napsat celé slovo a až pak to nabídne spuštění regedit. Jde mi to, že chci nechci vypisovat celé názvy programů, které jsou "viditelné" - jsou v PATH. V powershellu stačí napsat začátek a přes TAB doplnit celý název.
Windows 10 1709

Taky jsem si říkal, že je to kvůli bezpečnosti. Ale mě nejde přímo o takové programy. Regedit byl pouze příklad. Ale mám jiné programy, které nic důležitého nedělají a nebaví mě pokaždé vypisovat celý název, tak jsem si říkal, že by se to dalo nějak povolit.

Teraz som skúsil doplniť priamo v lupe na lište regedit pod W10 Enterprise, a naskočil mi exe z veľkej lupy, ako malina. Také pekné okno Registrov som jakživ nevidel, a, k čomu ti to bude, napríklad taký regedit.exe zobrazený na ploche?

Sa nezdáš, si macho, čávo znalý celého systému do špiku morku kostí.