Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístup odepřen

Ahoj mám problém, win mi začal odepírat přístup na jeden externí HDD, pracovat jsem na něm mohl pouze přez total commander.
Teď už mi odepřel přístup i na druhý HDD a ani total commander nepomáhá.

v nouzovém režimu se na ty disky dostaneš?
a z nezávislého systému? (hirens mini windows, live linux, boot antivir cd, ...)
jdou připojit k jinému pc? samozřejmě předpokládám rozumně nastavený systém = se zakázanou funkcí autoplay/autorun.