Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook do 23 000 - 2017

Ahoj všichni,

poradili byste mi prosím herní (nevím zda mohu napsat herní...) notebook do 23 000 CZK? :-)

Abych upřesnil mé nároky, většinu času hraji World of Warcraft : Legion, Tera, Assassins Creed: Brotherhood. Bohužel, již několik let jedu vše na very low 5-9 FPS. Rád bych si zahrál s trošku kvalitnějším grafickým zpracováním. Určitě mám v plánu hrát Skyrim, Diablo III a GTA V.

Notebook volím z důvodu jednoduchého přesunu (furt jsem někde na cestách). V HW se moc nevyznám, tak bych dal raději na vaše rady.

Zatím mi bylo doporučeno: Acer Aspire a Asus.

Díky!
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Sel bych do toho Asusu, bude to OK.

Je tam jedinna vyjimka, nove hry na Vulkan a dost mozna casemi na DX12 budou chtit vic graficke pameti. Treba dneska uz je venku Wolfenstein 2 a na ten uz by byl potreba notas s GTX 1050Ti 4GB, ale uz budes nad tvyma financema. Jinak ta GTX1050 na zbytek her vyhovi OK.