Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firemní PC

Zdravím,

chtěl bych do firmy sehnat nějaký firemní PC do 12 tisíc, aby měl i SSD na windows + něco navíc nevadí, šlapal jako hodinky a nepadal co 2 hodiny jako můj nynější.
Nemáte nějakou doporučenou sestavu případně nějaký komplet PC na doporučení ?
Na netu jich jsou mraky, ale žádný mě nijak nezaujal.

Poběží tam jenom učetní software "Duna", nějaké vyřizování reklamací apod. PC budu používat přímo já a nikdo jiný.
Rád bych, aby se zapl rychleji než za 15 minut.. a naběhlo všechno hned a rychle, když je hodně zákazníků a nevyhazovalo to "program neodpovídá".

podle formulace dotazu:
kup si nějaký nízký desktop s legálním předinstalovaným os a ovladači. (ne notebook, ty jsou všechny zasrané bloatwarem)
přikup ssd a naklonuj si systém.
původní disk zformátuj, vytáhni a používej na firemní zálohy. firma bez záloh je na mašli.

jako firemní řešení si představuju něco takového - bez monitoru:
https://ac.ekatalog.biz/detail/-/442188
nejsou nejlevnější, ssd už osazují přímo.

ale pokud máš po ruce někoho, kdo ti dokáže nainstalovat pořádně systém (ty to nejsi, to by sis tu nestěžoval na pomalý pc), dá se koupit bez os něco takového od neoblíbeného výrobce:
https://www.czc.cz/hp-280-g2-sff-cerna_6/210812/produkt