Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registry Proxy

Zdravím,

Prohlížeče mi píšou problém s proxy serverem. Opravil jsem to tak, že jsem v registru HKLM\SW\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Setting změnil ProxySettingParameter na 1. Problém rázem vyřešen a prohlížeče vesele fungují dál. Ale po vypnutí počítače se se parametr vrátí na nulu. Jak tomu zamezit?

Windows 10

Děkuji

Projel jsem počítač eset co tam již byl, poté odinstalovat zkusil aviru a zemanu, nic nenašli a proxy stále nic. Zkoušel jsem nějaké postupy co jsem našel na internetu, ale nic nepomohlo. V nastavení proxy, můžu změnit cokoliv, uložím, zavřu, ale nastavení se neuloží nemůže to být kámen úrazu?

Projel jsem počítač eset

vždyť ani nevíš celý název konkrétního antiviru či antivirového balíku od esetu, to je naprosté zoufalství.
každopádně s ohledem na tu chybu to placené zmrdstvo prostě odinstaluj: nepřináší to nic, kromě neplacených ale neustálých problémů.

navíc to vypadá, že ani nemáš práva k těm windows: ať už to domršilo zabezpečení tzv. "antiviru", nebo to máš spouštět jako správce a nespouštíš (já tvůj antivir neznám, používám lepší - mozek)
a že mnohá systémová nastavení potřebují restart windows, tomu už klikací generace úplně odvykly, takže se k neuložení nastavení těžko vyjádřit.

pardon že reaguju: na nový účet jsem se neptal, snad umíš číst. za restart máš bod.
ale máš nejspíš problém s neznámým antivirem a neřešíš ho - nevidím totiž žádné odpovědi.
já dělám že tu nejsem registrován a je mi jedno, jestli tvému pc více škodí antivirem vymyšlené viry nebo ty jako neschopný správce.

Vyzkoušel jsem vytvořit i nový účet, bez výsledku.

ono to nastavení proxy obvykle platí pro celý pc, čili pro všechny uživatele - viz tvá změna "v registru HKLM\SW\Policies\..."