Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil do 3000?

Zdar,

chci si koupit nový mobil a moc nevím, který si vybrat. Potřebuji, aby:
- měl dual sim
- zadní foťák aspoň 10MPx (potřebuji s ním fotit "lepší" fotky)
- byl nový, měl záruky 2 roky aspoň
- byl maximální strop mobilu do 3000

Mám tohoto favorita: https://www.alza.cz/asus-zenfone-go-zb500kl?dq=4436037&source=ham

Co na něj říkáte? Máte lepší mobil? Vážně nemohu překročit hranici 3000 btw.

Předem děkuji za rady. :)

Megapixely neřeš jako stěžjní parametr, kor u tak levného telefonu stejně s foťákem přes 10 Mpx nepůjde ruku v ruce dostatečně velký snímač. Obecně doporučuji se u těchto levných mobilů spíš dívat na recenze, kde poznáš kvalitu těch fotek nejlíp (zkusit dohledat přímo fotky pořízené tím vybraným mobilem).
Jinak za mě buď Xiamo Redmi 4A nebo Doodge X5 Max pro :).