Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Serviio + televize Samsung - nenajde obsah

Ahoj , pořídil jsme novou televizi od Samsungu , přesněji model UE43MU6172 jenž umožňuje propojení s PC pomoci DLNA, k tomu jsem využil DLNA server Serviio. Serviio jsem nainstaloval, mezi zařízeními se mi ukazuje má TV, tak jsem nasdílel složku s obsahem (video a obrázky). Do této chvíle jsme myslel že vše bude fungovat v pohodě. Televize mi Serviio hned nabídlo, bohužel nasdílený obsah už nevidím ani filmy ani obrázky. Nenapadá někoho kde by mohl být zakopaný pes , co se týče DLNA , tak jsem nepolíbený, budu rád za každou radu. Díky

daj si PS3 media server a mas po probleme. Aj ja mam samsung Smart TV a pouzivam ten program roky a ziadny problem nemam. Najdes vsetky obrazky, filmy co mas v PC a len pustas bez sekania. Dokonca ja cez ten program pustam aj 3D filmy bez sekania.