Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomůžete zmenšit velikost pár fotek pod 1,53Mb?

Zdravím Vás. Dostal sem se do situace s níž si nevím rady.....nejsem na PC takový frajer tak vás chci poprosit o laskavost. Chtěl bych do sousední teraporadny vložit pár fotek přez imageshack.us jenže neumím zmenšit jejich velikost pod 1,53Mb. Nabídne se někdo komu bych fota mohl poslat na e-mail a on by mi je zmenšil a poslal zpět? Odplatou by mu bylo sice jenom poděkování a dobrý pocit za dobrý skutek, ale i tak prosím někoho kdo má na mě trochu času...díky předem.
Zmena predmetu, pôvodne: pomůžete?
Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (los)

Lidičky sláva nejsem takové tele ani na Anj ani na Pc....od posledního příspěvku sem stáhnul PhotoFiltre a dokonce i se naučil upravit rozlišení...případné gratulace rád přijmu;-):-D:-D teď si zasloužím:beer: ..mějte se a ještě jednou díky všem..... PORADNÁM 3KRÁT HURÁ