Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 57/58, import hesel

Jak jednoduše z FF 56 a nižší dostat hesla do čisté instalace FF 57, případně na jiný PC? V nižších verzích Firefoxu dobře funguje addon Password Exporter (export/import prostřednictvím *xml), ten ale pro FF 57 a vyšší neexistuje.

Sync, s hesly někde v cloudu, použít nechci. A o synchronizaci napříč zařízeními nestojím, jde mi jen o jednorázový převod

Díky za tip.

Dnes jsem to taky řešil, tak mě gůgl navedl sem.
Odinstaloval jsem tu novou verzi FF 57 a to kompletně.
Nainstaloval starou verzi, nainstaloval doplňky, naimportoval hesla a nainstaloval novou vezri FF.
Je škoda že ty doplňky nějak ubývají.