Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přidání HDD-Pomoc!

Ahooj,
prosím vás mám problém, při spuštění se mi v PC neukázalo D: , tak jsem ho přidal přes nový svazek, ale když ho chci otevřít tak to chce to formát a to nemůžu mám na něm důležitý hudební projekty a práci.
Jak ho přidat bez formátu???? Je tu nějaká možnost nebo jsem v prdeli?
Díky moc

při spuštění se mi v PC neukázalo D:

A co si s tym predtym robil? Ja by som skor skusil pouzit nejaky partition recovery SW a obnovit celu particiu, aj ked tazko povedat v akom je to stave, a teda co sa s tym bude dat urobit.