Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSIL/PSW.Agent.QNK po přidání kódu ve VB - WidnowsForm

Ahoj všem,

potřebuji poradit. Začal jsem programovat ve Visual Studiu formou video tutoriálů z Youtube :-D A dostal jsem se k problému, který nevím, jak vytvořit. Vytvořil jsem si program, který mi funguje skvěle, virus total hlásí u všech antivirů vše OK. Nyní jsem přidal kontaktní formulář, viz níže a hned mi ESET hlásí trojana. Virus total mi začal ukazovat také u několika programů hrozbu. Řídil jsem se video návodem, který jsem uvedl úplně dole.

Poradíte mi někdo, jak tohle vyřešit? Aby to bylo v pohodě? Prostě klasický kontaktní formulář pro feedback. Programuji ve VB.net a používám Widnows form.

Ps: Jsem amatérský amatér, tak prosím trošku soucitu. Díky moc :)

Imports System.Net.Mail
Public Class Form1

    Private Sub Button1_Click(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
        Dim MyMessage As New MailMessage
        Try
            MyMessage.From = New MailAddress(-example@gmail.com-)
            MyMessage.To.Add(-example@gmail.com-)
            MyMessage.Subject = TextBox3.Text
            MyMessage.Body = TextBox1.Text
            Dim SMTP As New SmtpClient(-smtp.gmail.com-)
            SMTP.Port = 587
            SMTP.EnableSsl = True
            SMTP.Credentials = New System.Net.NetworkCredential(-example@gmail.com-, -email password-)
            SMTP.Send(MyMessage)
        Catch ex As Exception
            Me.Hide()
            Form2.Show()

        End Try
    End Sub

    Private Sub Button2_Click(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
        Dim ask As MsgBoxResult
        ask = MsgBox(-Are you sure you want to clear out your form?-, MsgBoxStyle.YesNoCancel, -Clearing The Form-)
        If ask = MsgBoxResult.Yes Then
            MsgBox(-You have decided to clear the form.-)
            TextBox1.Clear()
            TextBox2.Clear()
            TextBox3.Clear()
            TextBox4.Clear()
        ElseIf ask = MsgBoxResult.No Then
            MsgBox(-You have decided to cancel.-)
        End If
    End Sub
End Class

watch

Tak ono to spolu souvisí. Mít v aplikaci kontaktní formulář odesílající maily pomocí SMTP Googlu je hodně nestandardní a nemyslím si, že už bych to v nějaké aplikaci viděl. Naopak si dokážu živě představit, jak by se podobné chování dalo zneužít malwarem a to je nejspíš to, co antivirům vadí.