Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nastavit tovarni nastaveni pro prodej MT

Chtel bych prodat jeste v zaruce Lenovo Vibe K5 Plus, ale i po vymazani wipe data/factory reset telefon po me stale chce pri prvnim spusteni email pro overeni. S tim tezko telefon prodam. Heslo znam, ale preci ho tak prodat nemuzu, kdyz je to muj email. Diky za jakoukoliv radu, jak z toho ven.

za normálnych okolností android po resete a výmaze ponúkne možnosť nastaviž email a účty užívatela ,na začiatku po reštarte,ale to sa dá za normálnych okolností zrušiť/odložiť na neskôr a pokračovať do systému bez nastavenia a nastaviť neskôr-to už si spraví nový majitel so svojimi údajmi....

Vyřešeno ! Musel jsme v menu dát Nastavení --- O zařízení --- Číslo sestavení - a pak na tuto položku 7 x tapnout, abych se stal vývojářem. Dále Nastaveni --- Pro Vývojáře povolit odemknuti OEM. Pak už po vymazani wipe data/factory je telefon čistý. Díky Vám