Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tovární nastavení w10

Zdravím. Chtěl bych se zeptat pokud použiju tovární nastavení u w10 zůstane mi nebo se mi to přeinstaluje na windows který tam byl kdysi děkuji. Chtěl bych ponechat ten w10.:puff:

Víc informací,nestyď se. Je to NB,kde bývá recovery na nainstalovaný OS při koupi ? Pokud jsi povýšil legálně,tak zůstává původní co byl při koupi. Pokud je to PC,tak podle toho,co jsi zazálohoval. U W10 existuje možnost částečné,nebo úplné obnovení systému.

Windows 10 - Postup: Obnovit počítač do továrního nastavení

Spusť: Prohledat Windows +[napiš]+ 'Obnovit počítač do továrního nastavení' -(bez úvozovek) spusť a tam dej (Spustit to 1) další vyjedou tam 2 možnosti 1. a 2 ty samozřejmě chceš čistý Windows 10 tak dej 2 pak si vyber jestli chceš jen vymazat odďil kde máš nainstalovaný Windows nebo i další disky(jestli tedy máš) :) +[potom]+ opět ukáže co chceš zachovat dej to 2. pak to načte a už to píše 'Obnovit do továrního nastavení' pak se chvíli bude něco dít mělo by se to restartovat a pak stačí jen čekat :) než se vše udělá.