Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 30 tisíc

Ahoj,

poradíte mi s výběrem komponentů do čistě herního PC, do 30 tisíc?
Dal bych přednost procesorům Intel a grafikám Nvidia.
Do sestavy DVD mechaniku, OS nepotřebuji.

Díky za pomoc.

Nie. Doska s čipsetom x270 je len pre radu cpu 6xxx a 7xxx. Pre cpu radu 8xxx, ktorý je v návrhu vyššie, potrebuješ ZD s čipovou sadou x370.Zatial sú len Z370 vhodné na taktovanie s CPU 8xxxK. Dosky s čipsetom B370 alebo H370 zatial nie sú a kdovie kedy budú.