Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde wifi, přes kabel se připojím

Zdravím, před pár dny jsem přišel domu a z ničeho nic nešla wifi, resp připojím se ale není dostupné připojení k internetu. Když natáhnu z routeru kabel, tak internet normálně funguje. Kde by mohla být chyba ? zaráží mě, že se to stalo takhle samo od sebe.. restart nepomohl

"Dobry" test, teraz ides cez kabel?
Ak nejde net iba cez WiFI tak je logicky problem s WiFi, bud s routerom (vacsinou je to shit - riesenie resetom/vymenou za novy kus) alebo s NB (je tam plno shitu - riesenie odspywarovat s MB AntiMalware a MB adwCleaner alebo odstranit internetsecurity program ktory to blokuje).

nebo máš krám (např. acer) a jeho výrobce dementně podporuje jen usa normu = 11 kanálů.
vysílací kanál routeru se mohl po nějakém výpadku sám přepnout na 12 nebo 13.
jsi přes kabel, tak se podívej do nastavení routeru, kde teď vysílá.