Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [GIT] jednoduchý rýchly grafický klient s funkciami auto-stash a auto-fetch

Zdravím, mám pár projektov na Githubu, a potreboval by som poradiť s nejakým grafickým klientom pre GIT, totiž sú určité operáce ktoré robím hodne často, a sú cez konzoli dosť časužravé. Začal som teda pred rokmi používať Github for desktop, vtedy ešte pôvodne stará apka zvládala auto-stash, pak Github vytvoril novú appku Github for desktop a starú "zahodil", nová apka to už nezvláda. Chvílu som používal i GitKraken, ten mi nesadl ovládaním.

Tak už nejaký čas používam Github for desktop spolu s konzolí... ako prijde mi že GUI GIT appky asi nikdy nebudú zvládať to čo konzola, ale potrebujem aby som mohol vykonávať aspoň funkcie ktoré bežne a často vykonávam. Ako napr. automatický stash, ideálnejšie "magic stash", cherry-pick, rebase, a možno aj možnosti z klienta ovládať pull requesty a mergovanie na GitHubu.

Aký klient by ste mi odporučili? Ideálne aby fungoval jak na Windows 8.1 tak na Linux Ubuntu 16.04 Gnome

- Prave ze pise ze nehce "GIT-GUI", nebo ze mu nedostacuje, pritom pohodlne staci i GifKraken.
* I kdyz jsem zastance GIT pres konsoli (hodne nastroju a doplnku je uz i zdarma kuprikladu s Visual Studio), kde staci 2, 3 script na automatizaci|Git Tools - (nebo na vetveni pomoci STASHING) a vse zakladni jde na par kliku, nebo klasicky GiT-GUI Client/* Kompatibilni Mac OS X, Windows, Linux/Unix ..

XoXo, neviem či pod pojmom GIT-GUI myslíš GIT-GUI jako aplikaci priamo distribuovaný s gitom jako takým alebo GIT-GUI jako všeobecne grafickí klienti pre git...

[screenshot_12.png]

ovšem GitKraken hovorím že mi nesadl (najmä ovládanie), áno, nekteré operácie riešim aj Integrovaným Source Control tool v IDE (Visual Studio, VS Code, Atom)