Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neskutečně pomalé načitání web stránek / výpadky

Dobrý večer ,

Od doby co jsem si dával opravit registry v ccleaner (Což byla asi blbost ) , tak mě načítaj pomalu web stránky a někdy nenačtou vubec( . Taky mě to píše , že ipv6 connectivity : No internet access ale Ipv4 : Internet . (Hry mě jedou normálně ) .
Momentálně nevím jak víc popsat problém , tak mě zkuste připadně navést a budu vám odpovídat .

Děkuji za pomoc

příkazový řádek (cmd.exe):

ipconfig -all

jestli výpis dává smysl.
a ten stupidní cleaner už jsi doufám odinstaloval. ale mohl napáchat více škod, tak ještě reset nastavení sítě:

netsh winsock reset all
netsh int ipv4 reset all
netsh int tcp reset all

a restart pc neuškodí.

Taky jsem teď zkusil a pořád to nejde . Ano od CCleaneru dávám ruce pryč . Windows mi doporučuje prokouknou něco v proxy serveru .
Mám w7 .

Při nenacteni stránky to třeba píše " www.seznam.cz" Took too long to respond " ale pak načte .

Kdysi dávno jsem měl taky problém nějaký s internetem ale to jsem myslím dával něco do registru ale už nemám potuchy vůbec .

Díky za váš čas

avast je jen výrobce. já se ptal na přesný název antiviru.
ale zjednoduším to: všechno od avastu je problematický odpad - ostatně právě koupili tvůj rozesírač windows (ccleaner).
takže všechno to svinstvo navždy odinstaluj.

Zkusil jsem vše kromě toho dns nastavení , protože nevím kde to hledat

ncpa.cpl -> vlastnosti připojení