Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Popisky tlačítek a aplikací

Dobrý den. Mám malý problém. Když najedu myší na nějakou ikonu nebo na tlačítko minimalizovat, tak se mi klasicky zobrazí popisek. Název aplikace a třeba popisek "Minimalizovat". jenže když dám myš pryč, nebo spustím pak nějakou hru/prohlížeč... tak ten popisek se jakoby zasekne a pořád tam je. doku tu aplikaci nevypnu nebo nenajedu myší doprava dolů a nedám "zobrazit plochu". Dá se to nějak opravit? Diky
Windows 10
Asus x55VD

https://ctrlv.cz/e1K0

rozjebané ovladače grafiky. máš stahovat jen ty ze stránek výrobce notebůů, od nikud jinud. a ve win10 zakázanou jejich stupiditu - automatické aktualizace ovladačů.
předpokládám, že na tvůj krám už ovladače na w10 nejsou, přesto sis je tam dal a povačuješ to za herní notebuk (GeForce GT 610M:)), kde očekáváš "výkon".
toto se nedá léčit, ale možná z toho vyrosteš.

jistě. ty máš ovladače a proto ti grafika blbne.
na ten odkaz ses nedíval, co ti výrobce (asus pokud nevíš) nabízí pro ten notebook a pro windows10.
že neumíš opsat přesný model tvého notebooku není můj problém.

před vložením dotazu by tu měl být nějaký jednoduchý iq test. lamy by rovnou přesměroval na živě.

celý typ včetně toho sx065v máš uvedený na štítku toho krámu zespodu. diagnostický program nebo manuál ti vypíše hw konfiguraci tvého modelu.
podle toho vybíráš ovladače u výrobce notebooku, které tam má asus nachystané pro celou řadu.

pokud jsi provedl upgrade w7->w10, musíš znovu přeinstalovat ovladače, samy ti tam nespadnou. když nejsou dostupné, smíříš se s takovou nefunkčností, jakou ty generické v instalačce ms nabízejí.
že se při instalaci začíná driverem chipsetu by dnes už mělo vědět i malé dítě.

vím že to jsou triviality, ale začátečníci to nechápou, viz tvé komentáře.
a kde tam vidíš nějaké ovladače pro win10 asi nemá cenu se ptát.

sám ses chlubil, že tvůj konkrétní model nvidia grafiku neobsahuje, zatímco asus ji pro tuto řadu uvádí.

ano, na pořadí instalace ovladačů záleží. ale všiml sis už, že asus je i přes tvoje tvrzení pro w10 nenabízí.
- buď tam dát správně nainstalovaný systém, pro který ještě jsou ovladače
- nebo tam nainstalovat w10 bez podpory, smířit se s tím jak to (ne)funguje a samozřejmě zakázat automatické rozesírání ovladačů microsoftem
https://365tipu.cz/2015/08/14/jak-ve-windows-7-8-i-10-omezit-automatickou-aktualizaci-ovladacu-zarizeni/

já vím že tě nebaví číst diskusi s někým, kdo neumí opsat typ svého notebooku ani instalovat systém, pro který stejně nemá ovladače.
tak to nečti.
anebo sem můžeš jako typický zbabělý čech psát anonymně nadávky.