Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit hra

Ahoj. Právě jsem si nainstalovala novou verzi Life is strange, vložila do virtuální mechaniky a na ploše se mi vytvořil zástupce pro spuštění. Když se snažím hru spustit, vůbec nic se neděje. Nic mi to nehlásí, ale nespustí se. Nevíte, čím to může být?

V podstate - súhlas!
Takáto hra potrebuje crack, aby nevyžadovala overovanie legality hry a nevyžadovala spúšťanie z originálneho CD/DVD.
Streto som sa už s tým - známy si z originálneho CD s hrou urobil tzv. ISO, cez virtuálnu mechaniku nainštaloval (OK), spustil a ...... nič, po čase začalo pýtať (upozornenie), aby vložil do mechaniky (nie virtuálnej) CD.
Vtip je v tom, že niektoré hry majú DRM a toto sa často virtuálkou nedá obísť - je to na CD/DVD vylisovaná ešte jedna stopa s kódom a SN toho CD/DVD - a toto sa do ISO nedá vložiť.