Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohu zapnout notebook

Dobrý den,
omlouvám se, že zase otravuji, ale nemohu zapnout notebook. Včera jsem ho normálně vypnul, ale když ho chci dnes zapnout, stisknu vypínač, který se na pár vteřin rozsvítí a pak hned zase zhasne. Přitom v počítači nejde slyšet žádný zvuk, který je při zapínání obvyklý. Napadlo mě jenom vyndat a znovu zandat baterii, ale nic se nestalo. Neexistuje nějaký fígl, jak počítač nastartovat?
Díky,
H.

Ten zvuk je obvyklý jen pro tebe, my ho neznáme (zvonky apple OS X, šum cívek, pípnutí biosu, rachot hardisku, brum repráků). přenášel jsi ntb?, po jaké době se vypne? jde podle něčeho Doporučím standardní diagnostiku závad odpojovat periferie/komponenty / zkoušet bootovací zkratky) Nebyla bouřka?

Boha jeho, to si neumíš z hdd data a) zkopírovat b) smazat (v tomto pořadí)
Ne, nečítal jsem, co je to za tajemný model. Takže on ten notebook přestal jít po pár dnech? Odkud je koupený? Je nový/bazarový?