Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 10 a GPT

Dobrý den, po kolapsu Windows 10 HOME 64 bit OEM jsem si vytvořil zaváděcí DVD se stejnou verzí, při instalaci bych chtěl instalovat na oddíl C:, kde Windows jsou, instalační program mi však hlásí, že oddíly nejsou správně řazeny dle GPT a ptá se, zda se má v instalaci pokračovat. Nestane se nic, když tuto volbu potvrdím?

Na harddisku je celkem 6 oddílů, z nichž čtyři jsou skryté.

Moc děkuji za radu

To jsem nedělil já, takto jsem ho již zakoupil, jsou tam Lenovácké oddíly :-(.
Notebook je v záruce, nesmažou se při instalaci právě tyto skryté oddíly? Nerad bych udělal něco, čím bych přišel o záruku, to bych ho raději odnesl do prodejny, tak jak je v havarovaném stavu.
Díky za odpověď.

Nestane sa absolútne nič, inštalátor si s delením, ako aj výsledným odkrytím oddielov s priradením písmenok podľa abecedy poradí.

Len mať šesť logických oddielov na jednom disku slabého ducha značí. Aj keď pracuješ pod utajením NSA. Dnes sa dajú kryptovať jednotlivé zložky, prípadne heslovať zálohy v súboroch a zložkách.

Dva oddiely sú akurát eňo-ňuňo. Systémový (pre OS na C:\ cca 50-60GiB) a druhý oddiel na zálohy, doklady či na SW.

To jsem nedělil já, takto jsem ho již zakoupil, jsou tam Lenovácké oddíly :-(.
Notebook je v záruce, nesmažou se při instalaci právě tyto skryté oddíly? Nerad bych udělal něco, čím bych přišel o záruku, to bych ho raději odnesl do prodejny, tak jak je v havarovaném stavu.
Díky za odpověď.

Dobry den.

Dobrý den, po kolapsu Windows 10 HOME 64 bit OEM jsem si vytvořil zaváděcí DVD

[TiP] ~ Neni potreba pouzivat nejaké DVD, NTB ma zpravidla schovanu jeden oddil tzv "RECOVERY" ktery muzes pouzit k nové cisté instalaci|tovarni obnoveni.
* O proti klasickémlu DVD, ma i predinstalované ovladace, windows bude aktivovan, nejaky zakladni SW, ktery z 90% neni podminkou.

Při otevírání složky DOWNLOADS se Widows zasekly a vyhodily chybu MICROSOFT WINDOWS neodpovídá a 2 hodiny se nic nedělo, jen tam stále visela tato hláška, i když jsem odklikl aby se proces ukončil. Namísto šipku u kurzoru bylo "točící se kolečko".
Poté už Windowsy nešly načíst, ukázala se sice přihlašovací obrazovka, ale když jsem zadal heslo, nedošlo k náběhu Windows, ale "zakousnutí" počítače.
Tak jsem udělal Recovery, instalace v pohodě, ale po jednom dni opět to samé, výše popsané