Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei EcoLife HG520i sdílení pomocí Connectify

Dobrý večer mám router jak je výše uvedený a zajímalo by mně jestli jde udělat tohle, bude to hodně komplikované tak to napíšu radši v bodech:
1. Na notebooku spustím HotSpot který bude sdílet jinou WiFi
2. Připojím Ethernet (nebo také aby Ethernet přímo sdílel ethernetu internet {používám Connectify})
3. Aby router výše uvedený byl něco jako zesilovač WiFi a aby na něm fungovala při připojení WiFi
4. Aby fungovalo LAN hraní
Zjednodušeně chci udělat sdílení do Ethernetu a aby router byl jako repeater a fungovala na něm WiFi :D

Existuje nějaká možnost jak tohle zprovoznit? Děkuji

jestli ten prehistrorický pomalý géčkový huaaa-cosi zvládá ještě na polovinu zpomalující režim repeater, to si najdi v jeho parametrech nebo v menu.
já rovnou doporučuju ten shit vyhodit.
snad by mohl jít použít v režimu ap, aby ta průchodnost jakž takž za něco stála, vyžaduje to ale připojit kabel.

ale ten bastl co tam tvoříš (wifi hotspot - notebook - repeater), to je k ničemu, ale když se smrtelně nudíš, nic mi do toho není.

nerozuměli jsme si. já předpokládám, že ti tvé connectify funguje.
ale za špatně pokládám přizpůsobovat se "géčkovému hnoji" od huááá, ze kterého jsi chtěl udělat wifi zesilovač, tj. nejspíš repeater s poloviční propustností. do toho nějaké zdi a wifi má po srandě.

jak to přesně máš řazené není z popisu nejjasnější. upřesnit se ti to nechtělo, tak co s tím.