Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těžení bitcoinu, ethereum

Čau přemýšlíme s přáteli o koupi nějakého hardwaru na těžení. Těžit bitcoin se dnes prý vůbec nevyplácí za cenu elektřiny, ale chtěl bych se zeptat zda-li se vyplatí těžit ethereum nebo litecoin, myslím, že do budoucna by jedna z těchto měn mohla jít nahoru. Budu rád za jakékoliv objasnění, rady a nápady. Předem děkuji.

Radu ani nápad nemám, ale můžu říct, že asi cca 5 let zpátky jsem měl 10 Bitcoinů a prodal je za 6000,-. Dodnes toho lituju. Teď je cena mnohonásobně vyšší. Jak bude vývoj pokračovat netuším a myslím, že to netuší nikdo. Co čtu zpávy a vidím ty gigantické farmy na těžení, tak bych se do toho nepouštěl.
Jenže to jsem si říkal už před 5 lety :-(

Samozrejme, ze sa nevyplaca. Pozri si nejaky dokument o cinskych taziacich farmach a pochopis;o).
Navyse bitcovin pokial viem prave spadol o 20%.
Edit: Takze slo o kratkodoby prepad a uz to vracia spat, ale staci si pozriet ten kurz ako lieta hore-dole...Nehovriac o tom, ze tych mien uz zacina byt privela co sposobi takmer s istotou pad tej hlavnej.