Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakej Monitor ke Grafice 1080 ti

Zdravíčko
Už tady zazněla otázka nahoře jaký monitor kté grafice rozpočet by byl do tech 15k max. Bude to primárně jen na hraní a idealně QHD + 144hz . děkuji za rady
Jinak kdyby tu byli otázky na můj CPU tak je to AMD Ryzen 1600x , 16gb ram,
A ještě by mě zajímalo jestli se vyplatí ten G-sync si za to připlácet.

S tou zakladovkou nevim.

Ty dve jsou na hluk asi nejlepsi co je, jak to MSI, tak ten Asus.

Myslim, ze oboji maji, ze v klidu (Windows plocha) se mohou pri dobrem airflow ve skrini a teda dobre teplote vetracky uplne vypnout. Tudiz pri serfovani na netu te nic neotravuje a pri hre mas stejne pustenej zvuk, takze vetraky neslysis. Radeji si to over, ja mam jen GTX1070 a tam to Asus ma takto.