Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení PC sestavy

CA MIDITOWER THERMALTAKE VG8000BNS Wing RS101 Black
Corsair VX550 550W
Intel Core 2 Duo E8200 2,66GHz (6MB1333) BOX LGA775
Gigabyte P35-DS3 P35 s775, DDR2, SATA2, GLAN, PCIx, ATX
MSI NX8600GTS-T2D512EZ-HD, 512MB, HeatPipes, PCIe
Creative SB X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series, 7.1
Creative Repro Inspire 7.1 T7900 RETAIL

Rád bych tuto sestavu využil pro :Sledování filmů
Poslech hudby
Hraní her
Prosím o toleranci při posuzování fatalních nedostatků vědomostí jsem začátečník.
Děkuji.

priemerná herná zostava,na vytýčený ciel stačí,ovšem grafika nieje žiadny svetoborný šampion,dnes by som ju nahradil skôr nejakou GF9600,ale vzhladom na dnes ponúkanú "kvalitu" výrobkov MSI made in china by som volil radšej Gigabyte alebo Leadtek,Gainward/Palit.Zvuková karta je zbytočne "predimenzovaná",na počúvanie hudby by som odporučil skôr zvukovku s VIA/ICE Envy čipom,za ovela výhodnejšiu cenu ponúka lepšiu kvalitu zvuku a nezaťažuje tak systém ako karty od Creative,a len velmi vzácne vyrobí nejaký zbytočný hardwarový konflikt