Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení pc

Ahoj,
najde se tu nějaký dobrák, který by mi poradil se sestavením pc? Lépe řečeno s výměnou některých věcí.
Jednoduše řečeno chtěl bych si zahrát nové hry jako je třeba GTA 5, AC origins, Call of Duty ww2 apod.
Moje pc:
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 2.50GHz
Paměť ram 4,00 GB DDR3
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTS 250
Základní deska: Gigabyte Technology, Model: G41M-Combo
Windows 7 Ultimate Edition 64-bit

Jelikož tvoje ZD má socket 775 tak bohužel nic nenaděláš. Shánět jiný CPU je nesmysl,takže výměna základní desky,pamětí a procesoru - případně i grafiky je vlastně nový PC s cenou ... podle toho kolik máš v polštáři. Ale aby to stálo za to,tak něco kolem 13k.