Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Niečo furt vyťažuje disk na 100% u Windows 10

Dobrý den,

mám notebook lenovo E31-80. A ide absolútne normálne bez akýchkoľvek problémov. Len má to jeden háčik...

Niekedy proste neviem prečo, ale zrazu z ničoho nič vybehne využitie disku na 100% a vtedy sa nedá s nim nič robiť, t.j. že sa spomali tak, že je nepoužiteľný. Trvá to niekoľko minút, potom sa zase všetko vráti do normálu (využitie disku klesne na 1 až 3%) a notebook ide normálne. Zo začiatku som si myslel, že to je tými automatickými aktuálizáciami, tak som ich úplne vypol. No nepomohlo to, vedel som, že to je asi internetom (najčastejšie sa mi to stávalo na internátnej sieti, ale občas aj doma). No raz ma napadlo počas toho ako sa zase disk zaťažil na maximum...vypnuť wi-fi a myslel som si, že ak to nemá pripojenie, tak to prestane, no neprestalo...pokračovalo to aj bez internetu ešte niekoľko minút...takže internet to nerobí, asi ide o nejaký proces vo Windows, ktorý to vyťažuje ale neviem aký to je a ako ho vypnúť...prosím pekne o rady..

i ked aha, no...momentálne teraz mi disk nevyťažuje....ale ked teraz pozerám do spávca úloh tak asi som to mal zoradené od spodu (xD). No ak mi to bude robiť zase tak sem dám screen (bude to asi až zajtra), lebo ono to robí vždy iba raz max. 2-krát denne....