Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí sa 4K televízor

Dobrý večer, oplatí sa poradňa televízor, ktorý má 4K, alebo kúpiť len FullHD. Neviem či sa oplatí, keď zatiaľ vsetky programy čo mám na skylink sú maximálne full HD. Ďakujem

Dalsi vec jakou mate dalsi elektroniku, jestli mate v mobilu ci akcni kamere 4k a vyuzivate ... Proc si nepustit video z dovolene nebo nejake akce ve 4k ... Rozdil je znatelny oproti FullHD! Stahnute filmy/dokumenty si taky muzete pustit v luxusni kvalite, i hry se dneska neboji 4k ... At si rika kdo chce co chce je to pritomnost/budoucnost... Pokud vam jde ale jen ciste o televizni prenos... Ten je za opicemi v hd a tim padem 4k nevyuzijete...

Prirovnani s 3d moc nesouhlasim.. To rozhodne neni dalsi podstatny level v kvalite videa... Byl to spise reklamni tahak... 4k je svym zpusobem taky, ale alespon se da, pokud mate zajem a techniku(i telefony dnes nahravaji v teto kvalite bezne), vyuzit. 3d bylo fakt k prdu...