Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr poskytovatele internetu v Liberci

Dobrý den,

název mluví za vše. Chci vás poprosit o radu nebo tip, jakého poskytovatele internetu si mám vybrat. Bydlím v Liberci, poskytovatelé o kterých vím jsou: UPS, Cerberos, Anet, T-Mobile, Vodafone.
Zatím jsem u O2 ale poslední půlrok jsem těžce nespokojen, tady se nedá v žádném případě říct "hodně muziky za málo peněz". Rychlost je nestabilní, během dne kolísá v řádech desítek Mb/s,
krom toho jsem za poslední měsíc zaregistroval 12 výpadků což v roce 2017 kdy se svítá na hologramy a lítající auta nehodlám tolerovat. Po technické stránce mám vše v pořádku.
Platím 500 měsíčně čistě za internet což je podle známých prý taky zbytečně moc. Chtěl bych doporučení poskytovatele, který je stabilní pro hraní online her (The Division) a občasné stahování větších dat,
těch 20Mb/s co mám teď mít mi stačí ale pokud za 500 měsíčně můžu mít víc, sem s tím. Chci po Vás spíše doporučení ze zkušeností, obecné info ohledně cen a rychlostí si samozřejmě dohledám. Děkuji za případné rady.

Změna předmětu, původně: Výběr poskytovatele internetu (host)

Jo tak UPC, omlouvám se. Na ně konkrétně mám dobré reference co se týče poměru cena/výkon nebo spíše cena/rychlost. K té ceně, mám několik známých kteří údajně platí za stejný objem jen 300 měsíčně, jen jsou u společností s málo vybudovanou důvěrou u zákazníků, proto jsem se chtěl zeptat tady.. ale jestli řikáte, že je to kraj od kraje tak se spíše zeptám vyloženě po sousedství. Díky.

Mam UPC - perfektni, kamos bydli o 4km dal, ma UPC - strasne, neustale vypadky, polofunkcni.

Opravdu poskytovatele zjistuj po sousedech, na dalku to nema cenu, kazdy ti rekne sve zkusenosti, ktere muzou byt diametralne odlisne od situace u vas ve vasem objektu nebo ve vasi ctvrti.