Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší software pro navrácení ztracených dat?

Ahoj, mám 2 dotazy:

1. Neustále přetahuju soubory z PC do Macbooku a naopak. Vždycky se mi ale vyskytne problém, že USB flashdisky jsou schopný číst a zapisovat jen u jednoho. Snažil jsem se změnit typ svý flashky z NTSC na FAT32 nebo naopak, už nevim, a omylem jsem přišel o všechny svoje data.

2. To je dotaz číslo dvě. Jak je dostanu zpátky? Nejlepší software na to?

Díky

Neskusaj ziadnu Recuvu, spustanim OS, instalaciou prorgamov (napr Recuva) prepisujes sektory na disku a znizujes moznost zachrany dat.
Spravny postup je disk s datami vybrat a riesit zachranu na inom pc.
Ak su tie data cenne zver to profesionalnej firme (odhadovana cena radovo v tisicoch, mozno az desiatkach tisicov), ak sa ti to zda moc tak tie datapotom dolezite neboli a nabuduce rob veci tak, aby si o data neprisiel.
Zalohovat, zalohovat, zalohovat.