Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potiahne táto pc zostava hry ?

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či by táto zostava pc potiahla nejaké tie hry.?(cs:go,minecraft,call of duty modern warfare 3,...)

Základná doska MSI H110M PRO-VD PLUS

Procesor Intel Celeron G3930

Grafická karta MSI GT 710 2GD3 LP

Chladič na procesor AKASA AK-CC7108EP01

Operačná pamäť Patriot 4 GB DDR4 2133 Mhz CL15 Signature Line s chladičom

Zdroj ATX-350W JSP

(samozrejme ešte Hard disk,´´cd mechanika´´.)

Požadavky Call of Duty MW3:Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2400MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 8600 GT / Radeon X1950), 16.00GB volno na disku, DVDROM, Hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.

Edit: Ty tu grafiku ještě nemáš? Tak pořiď jinou s GDR5. K té sestavě by se hodila RX550.