Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual PC online

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, jestli je možné mít virtualní pc online. Nevím jak to správně popsat. Chtěla bych mít nějaký hosting, kde by byl virtuální počítač a já se k němu mohla připojit kdekoliv. Vím, že existuje služba VPS, avšak to jsou serverové systémy a nelze se připojit na plochu. Pak jsem také našla eyeOS ale ten je závislý na PC ze kterého se připojím. Já bych chtěla, aby šlo opravdu o PC s operačním systémem Windows nebo linux a aby to bylo nezávislé na počítači ze kterého se na vzdálenou plochu připojím. Samozřejmě s možností instalovat programy a také když vypnu PC ze kterého vzdálenou plochu ovládám, tak aby virtuální běžel nezávisle dál a já si jej mohla otevřít na jiném pc "tak jak jsem jej zanechala". Je to řešitelné? Předem děkuji.

Předmět Autor Datum
V hostingu nic jiného než serverovou verzi Windows z licenčních důvodů mít nemůžou. Ale ta funguje z…
touchwood 14.11.2017 13:10
touchwood
I když je to Windows server, pořád je to Windows, který má vzdálenou plochu (remote desktop) a tím p… poslední
Jan Fiala 14.11.2017 15:15
Jan Fiala

V hostingu nic jiného než serverovou verzi Windows z licenčních důvodů mít nemůžou. Ale ta funguje z pohledu RDS úplně stejně jako desktopová Windows.

I když je to Windows server, pořád je to Windows, který má vzdálenou plochu (remote desktop) a tím pádem se ddá na něj připojit. Pokud se neodhlásíš a jen odpojíš, najdeš při připojení z jiného počítače spuštěné programy a vše ve stavu, v jakém jsi se odpojila (pokud nezapneš automatické odhlašování po neaktivitě)
VPS je tvůj pronajatý server a jak si jej nastavíš, tak jej budeš mít.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru