Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC komponenty z Ebay

dobry den,

mate niekto skusenosti s kupovanim PC komponentov z Ebayu??? chcel by som kupit procesor i7 6800K a nesiel som ho tam za slusne peniaze, len neviem, kolko stoji dovoz napr. z USA, alebo Nemecka. mate niekto s tymto skusenosti? vopred dakujem za oodpoved

Obecně bych to shrnul tak, že posílání (značkových) výrobků ze zahraničí se vyplatí z Číny díky obvykle nulovému poštovnému, nebo u věcí, které chceš a jsou tu nesehnatelné. Čekal bych, že nebudou mít v jiných zemích procesor o tolik levnější, aby sleva pokryla poštovné, mimo EU ještě navíc DPH, u procesoru nejspíš i clo. A kdyby to bylo i tak nějakým zázrakem o stovku levnější, připlatil bych si ji za nákup tady bez čekání, s bezproblémovou zárukou a s jistotou, že ti nepřijde něco jiného a budeš muset přes eBay otevírat případ k řešení.