Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - po aktualizaci se odstranil doplněk Tab Mix Plus

Zdravím.
Dnes se mi to aktualizovalo a odstranil se mi doplněk Tab Mix Plus.
Když jsem chtěl znovu nainstalovat, piše to že není podporovan.

Jde mi jen o to.
Když restartují firefox, aby zůstali všechna oka pootvirane, tak jak po zavření.

A když klikám na odkazy v založkach,aby se mi každý odkaz otevřel v novem okně.
To vše Tab Mix Plus uměl.
Nějaký nový doplněk co to umí?
Změna předmětu, původně: Firefox (Kurt)

Když restartují firefox, aby zůstali všechna oka pootvirane, tak jak po zavření.

Asi mám dneska špatný den...

Odkazy ze záložek se otevřou v novém okně přidržením klávesy Shift při kliknutí.
Pokud to chceš do nového panelu, podrž Ctrl.