Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonný ntb, ale bez výkonu

Dobrý den, mám ntb Acer v3 771g, Windows 7 64bit, Intel core i7 , 16gb ram, geforce 740m 4gb. Podle mě je to celkem nadupaný stroj, nicméně se mi seká fifa 17, gta 5. Nevíte kde by mohla být chyba. Je to 8mi jádro.. Fakt nevím co s tím.

Děkuji Petr

• Osum jader je ti k nicemu, ale zasadni brzda tvého NTB je "GTX@740M" ktera nema nejak vyjmecne vykony GPU Chip, tak jeho DDR3 osazena pamet (a to jestli jsi jeste padl na nejakou 64Bitovou).
* 'Minimum' na NTB hrani je GPU na DDR5@128Bit.
[TiP] ~ "NotebookCheck" FPS s grafickym chipem GTX@740 : https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-740M.89900.0.html (Vidis sam, ze polovina her je v FHD prakticky nehratelnych).