Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10 Fall Creators Update mi vše smazal

Dobrý den, nainstaloval se mi nejnovější update a po několika resetech notebooku zjištuji, že jsem přišel o všechny data, které jsem měl na ploše. Aktuálně má plocha vypadá jako po obnově do továrního nastavení. A obnovení na starší verzi mi z nějakého důvodu nejde viz screen (Žádný nový účet jsem nevytvářel, tohle je starý a jediný na tomhle notebooku.). Co mam tedy udělat?
Nebo kde lze najít data z předchozí verze?

https://s7.postimg.org/btpocol8b/Help_me.png

Když dám vlastnosti té složky, tak má cca 8GB. Mám celou tu složku (Windows.old) překopírovat do složky Windows?

+ Jak obnovím staré záložky v prohlížeči (Firefox), který je teď taky úplně prázdný?
++ Nejdou mě otevírat dokumenty v PDF. Zůstal mi tam Adobe Acrobat Reader ale když chci otevřít PDF dokument, tak mi to nabízí možné programy ,ale Reader mezi nimi není.