Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení televize s PC

Dobrý den, mám připojený monitor k počítači přes HDMI kabel a chtěl bych připojit i televizi jako druhý monitor. Bohužel jsem koupil druhý HDMI kabel, ale u počítače už nemám druhý HDMI konektor. Lze to vyřešit nějakou spojkou do jiného konektoru ?

Daniel Čermák
dcermak97@gmail.com

Rozbočovač HDMI stojí kolem 500 korun, pokud se ho podaří sehnat (Používám takto vypadající https://www.suntech.cz/produkt/392728-delock-automaticky-hdmi-prepinac-2x-vstup-1x-vystup/ ale rozbočovač a ne přepínač před mnoha lety jsem ho koupil v mironetu za 495Kč, ale dnes nikde nevidim).
Není na počítači jiný výstup (nejlépe DVI); grafická karta nebo operační systém umí výstup zdvojit.