Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo S205 pomaly boot windows 7 po instalaci VGA driveru

Ahoj Vsem,
vlastnim notebook S205 ve kterem mam ssd disk Samsung 840.Jiz dlouho notas pomalu bootoval win7,tak jsem se rozhodl pro preinstalaci.
Bohuzel se problem nevyresil.Pricinou pomaleho nabehu win7 vidim v ovladacich vga pro Radeon HD 6310.
Pokud ovladac pro vga odeberu,system nabehne do 20s.S ovladacem je to 1:30s.
Plati jenom po vypnuti/zapnuti notebooku.Pokud notebook s naistalovanym ovladacem jen resetuju,nabehne do 20s.
Zkousel jsem i tento navod i kdyz je to na win10,ale bez uspechu.
https://www.rudle.cz/pocitace/cs/poradna-rudle-pocitace/1-pomale-nabihani-windows-10-cerna-obrazovka-pri-spusteni

Jak prosim Vas tento problem odstranim?
Predem diky za pripadne rady.

a to je chyba.

Radeon 6310 nikdy oficiálně neexistoval, tudíž jsi instalací oficiálních AMD driverů dosáhl znefunkčnění OS.

Můžeš zkusit vše odinstalovat, následně DDU v nouzáku, následně se ujistit, že je správně nainstalován čipset desky (drivery opět z Lenova) a nainstalovat grafické drivery od Lenovo. Když to nepomůže, čistá reinstalace tě asi nemine.