Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1070

Dobrý den, mám cpu fx 8320e a gpu gtx750ti. Kdybych si koupil gtx 1070, zpomaloval by to nějak cpu? Děkuji za odpověď

Pokud nemas aktualne dost penez, kup GTX1070 a dej ji do soucasneho pocitace. Budes na tom herne mnohem lepe nez predtim. Pomalu zacni setrit na RyZen R5 1600 + desku + DDR4 pamet nebo na core i5-8600 + desku + DDR4 pamet, casem si tak vykon ve hrach jeste zvysis. Mas-li penize hned, tak to kup vsechno najednou.

Pokud nemas aktualne dost penez, kup GTX1070 a dej ji do soucasneho pocitace.

• To je zcela zbytecné, nez vysel Ryzen, pouzivaly jsme na benchmarky AMD@8350 (nekolik jich mam jeste doma + skrin zakladnich desek), kde jakoukoliv grafickou Gkartu jsme osadili, FPS se nehly (nebo alespon né nahoru).
* Az cim byla GK slabsi, FPS se dorovnavali.

DEAVE07
• Teoreticky by ti stacilo prozatim koupit "CPU + ZAKLADNI DESKA + RAM" (v pripade ze mas kvalitni a dostacujici zdroj)