Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus P5Q-E

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je adekvátní cena za základní desku Asus P5Q-E 600 Kč?
Děkuji za odpověď ^^

ad ta gigabyte: je to podobný krám, jen založený na ještě starším chipsetu. ovladače na w7 má taky.
jestli to máš ve skříni tak bych to chápal, ale kupovat to není dobrý nápad.
píšeš o vadné zvukovce: záleží co se jí stalo. jestli ji někdo odrovnal jen zkratem na výstupu, nebo horší možnost - chyba chipsetu (přehřátí, kvalita pájení). deska s neznámou vadou není zajímavá.

ten 4-jádrový 100w procesor taky není výhra. smyslem internetového pc přece není topit a potřebovat velký hlučný ventilátor.
zkontroluj si pro jistotu podporu cpu pro ty desky.

jestli je to starý nebo nový krám nerozhoduje, potřebuješ i ramku. win7+ pro aplikace vyžadují aspoň 4gb. máš to v ddr2?

Skládal bych to z toho, co mám doma jako takový rezervní počítač. Mám c2q q6600 a gt730. Prostě náhradní počítač na net. Ještě mám možnost gigabyte ga g31m es2l, ale na té je trošku rozbitá zvukovka. Vyplatí se tedy tahle asuska?