Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou multifunkční tiskárnu?

Zdravím,
dostal jsem úkol, vybrat síťovou multifunkční ČB tiskárnu do kanceláře, bohužel se v nich vůbec nevyznám, takže se radši zeptám. Tiskneme poměrně hodně, min. 100 stránek denně, proto bych byl rád, aby měla levný provoz (výměnu toneru a válce), netiskla výrazně pomalu, měla umět tisknou oboustranně a měla by mít podavač na scanování dokumentů. Také bych potřeboval, aby se scanování dokumentů dalo jednoduše spustit z tiskárny do nějakého síťového zařízení.

Co by jste doporučili? Cena není rozhodující, raději koupím dražší, než abych pak byl nespokojen či mi nějak brzdila v práci.

Díky

Tak Kyocera M2040dn dorazila, zaboha nemůžu přijít na to, jak efektivně scanovat. Instnul jsem ScanToSMB, v tiskárně jsem zadal počítač, složku, uživ. jméno a heslo, nascanuje mi to jeden dokument a při dalším to chce zadat toto znovu? Co dělám špatně?