Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkonný kancelářský PC do 40k

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu s výběrem sestavy.
Mělo by se jednat spíše o kancelářský PC,
na internet atd., nic náročného.
Vím, že by se dal sehnat dostačující PC za 10K,
ale chci, aby pár roků vydržel.

Hlučnost: nezáleží
Cena: do 40k Kč včetně monitoru
OS: Win 10 Home
Sestavení: od CZC
Taktování: ne
Monitor: Full HD nebo i 4K, kolem 10 tisíc Kč, 24"+
např: https://www.czc.cz/dell-s2817q-led-monitor-28/187608/produkt
Procesor: Intel (i5 nebo i7)
Grafika: ano/ne?
Základní deska: ?
Case: ?
Zdroj: ?
HDD: 1 TB (třeba WD Blue EX - 1TB)
SSD: 256 GB
RAM: 16 GB

Předem moc díky za pomoc. :)

Opat vytiahnem moje teoriu...je blbost vyhodit tolke prachy za taketo pc, pretoze kupis podobny vykon za polovicu, o dva roky kupis za rovnake peniaze nieco vykonejsie a povodny predas a vo finale o 5 rokov mas vykonejsie pc ako to, co si si navrhol a este ti nejake peniaze zostali.
Ak trvas na tej sume tak vyhod ten HDD a kup si vacsie SSD.

Ale mně je úplně jedno, jestli se na to budete dívat zblízka, ovšem pokud vám kolega píše "na 32" monitor sa zblizka pozerat neda" je vaše otázka "proč by se na 32" nedalo dívat?" nesmyslná - proto, že ten důvod, po kterém se sháníte, je napsán již v samotném tvrzení, na které reagujete.